Powrót do wydarzeń roku 2013/14

V Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej Wrocław 2014

GALERIA

10 maja 2014r., w Szkole Podstawowej nr 17, odbył się finał V Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej” pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Gośćmi konkursu, między innymi byli: przedstawiciele Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego, Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego i Regionalnej Komisji Europejskiej, oraz dyrekcja naszej placówki.

Imprezę ubarwiły występy chóru pod opieką p. Edyty Kołacz i zespołu tanecznego prowadzonego przez p. Katarzynę Oleksiak.

W tegorocznym konkursie finałowym brało udział sześć szkół gimnazjalnych i cztery szkoły podstawowe. Najwyższe miejsca przypadły:

1. miejsce: SP 97 i GIM 14
  2. miejsce: SP 93 i GIM- Salezjanie