Powrót do wydarzeń roku 2014/15

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015
1 września 2014 r.

"Wrzesień czerwieni się w liściach.
Jesień zagląda do okien.
Wracamy do Ciebie szkoło
Szybkim, wesołym, krokiem"

GALERIA

W poniedziałek 1 września świeżo upieczony pan dyrektor Piotr Migocki zainaugurował dla ponad 820 uczniów klas 0 – VI nowy rok szkolny 2014/2015 w Siedemnastce. Obecni byli szczególni goście: Pan Rafał Dutkiewicz – Prezydent Wrocławia, Pan Jarosław Krauze Przewodniczący Klubu Radnych Rafała Dutkiewicza, Pan Jarosław Delewski – Dyrektor Departamentu Edukacji i Pani Grażyna Szternel – Orzech – dotychczasowy dyrektor ZSP 17.

Szczególnie uroczyście powitaliśmy pierwszoklasistów, którzy tego dnia rozpoczęli swoją przygodę ze szkołą. Dla nowych uczniów SP nr 17 starsi koledzy i koleżanki przygotowali krótki program artystyczny. Wystąpił chór „Bel canto” i zespół taneczny „Pląs”. Powagi akademii nadało wprowadzenie sztandaru.

Pan Prezydent powitał głównych bohaterów uroczystości oraz ich najbliższych. Podziękował Pani Grażynie Szternel – Orzech za długoletnią pracę na stanowisku dyrektora Zespołu, a także obiecał remont sali gimnastycznej.

Imprezę zakończyła pani wicedyrektor Aleksandra Wójcik życzeniami sukcesów i radości każdego dnia w Siedemnastce.

GALERIA