Powrót do wydarzeń roku 2014/15

W blasku choinki

Mikołaj

GALERIA

W blasku choinki, która pojawiła się już w auli naszej szkoły przypominając o zbliżających się świętach, powitaliśmy Świętego Mikołaja. Przybył do nas w poniedziałek 8 grudnia tuż po 17.00 zapowiadając swoje nadejście donośnym dźwiękiem dzwonka. I oczywiście jak na Świętego Mikołaja przystało nie zapomniał o prezentach dla dzieci z Siedemnastki i okolicznych szkół podstawowych i przedszkoli. Paczek było mnóstwo, ponad 100, a ich przygotowaniem zajęły się panie z Rady Osiedla Huby, również obecne podczas poniedziałkowej uroczystości. Zadbały o to, by w paczkach znalazły się słodycze i upominki.

Zaproszone wraz z rodzicami dzieci podziwiały występy uczniów naszej szkoły z klas 6b i 4d, którzy specjalnie na ten dzień przygotowali przepiękny pokaz pod opieką pani Joanny Dziedzic i pani Barbary Witomskiej. Wśród występujących nie zabrakło Mikołaja, diabełka i całej gromadki aniołków. Powitali Świętego Mikołaja, a później podziękowali za upominki i pożegnali go do przyszłego roku. Obdarowani byli przejęci i zadowoleni. Nie co dzień przecież zdarza się taka uroczystość.

Wszystkim tym, którzy poświęcili swój czas i wysiłek w przygotowanie imprezy – serdecznie dziękujemy.

GALERIA